image

Meetty: «срібло» від Академії шоколаду у Лондоні

Короткий опис

Родинна майстерня Meetty створена у Кременчуці братами Олексієм та Дмитром Колчановими.

Опис

Meetty – це органічний шоколад ручної роботи з неймовірно насиченим смаком. Він містить більше какао, ніж звичайний шоколад. Більш того, какао-боби для Meetty поставляються тільки з лідируючих в світі країн-виробників какао, таких як Перу і Еквадор.

Саме це робить Meetty особливим порівняно з аналогами мас-маркету.

Ідея створення шоколаду виникла, коли ми шукали особливе українське поєднання смаків. Це шоколад bean-to-bar. Ми повністю все робимо у своїй майстерні: обсмаження, меланжування в кам’яних мелагжерах, темперування шоколаду та виливання плиток. Використовуємо сорт бобів — Кріолло. Часто з Перу і органічний. Ми єдині виробники bean-to-bar в Україні з сертифікатом органічного виробника. Хіба що самі не вирощуємо какао-боби!

На прикінці 2020 року Meetty отримали Срібло від Академії Шоколаду в Лондоні за свій Темний шоколад з трояндою та виноградом. Натхнення на цей витвір знайшли у рядках вірша Максима Рильського про щастя — «Троянди й виноград, красиве і корисне». Нагорода присуджена в межах конкурсу Academy of Chocolate Awards 2020. «Срібло» у номінації Dark Bean to Bar Flavoured. Також на конкурсі «бронзою» були відзначені темний шоколад з сиром та темний шоколад с чебрецем та вишнею.